Marketing medewerker
Ben jij een hands-on marketeer die graag zelf aan de knoppen zit? Word jij enthousiast van Google Ads, data analyseren, conversies verbeteren en ontdekken waar online kansen liggen? Dan zoeken wij jou!
VOIPZeker is een groeiende Nederlandse telecomprovider gericht op de zakelijke markt. Wij willen onze online marketing verder professionaliseren en zoeken daarom een enthousiaste marketeer die niet alleen adviseert, maar vooral zelf uitvoert, analyseert en optimaliseert.
Wat ga je doen?
Google Advertising (SEA)= must-have
Je bent verantwoordelijk voor onze Google Ads-campagnes:
- Campagnes opzetten, beheren en optimaliseren;
- Zoekwoorden en campagneprestaties analyseren;
- Sturen op meer conversies, lagere kosten en een betere ROI/ROAS;
- Nieuwe kansen en campagnes signaleren en testen.
Data & conversieoptimalisatie= must-have
Je weet marketingdata te vertalen naar concrete verbeteringen.
- Je analyseert resultaten uit bijvoorbeeld GA4 en andere marketingtools;
- Je begrijpt de customer journey en conversiefunnel;
- Je ontdekt waar potentiële klanten afhaken;
- Je bedenkt, voert uit en meet verbeteringen en tests.
SEO & websitebeheer= must-have
Je gaat zelf aan de slag met onze website en SEO:
- Zoekwoordenonderzoek en contentoptimalisatie;
- SEO- en technische verbeteringen;
- Pagina’s en landingspagina’s aanpassen en optimaliseren;
- Kansen signaleren om organisch beter gevonden te worden.
Meta Advertising mooie kans = pré
Wij zien veel mogelijkheden op Meta-plaformen (Facebook/Instagram e.d.). Heb je hier ervaring mee? Mooi! Dan krijg je de ruimte om campagnes op te zetten, doelgroepen te bepalen en resultaten te optimaliseren.
AI & GE= pré
AI verandert de manier waarop mensen zoeken. Wij streven ernaar om VOIPZeker beter zichtbaar te maken binnen AI-platformen zoals ChatGPT en Google AI.
Daarnaast gebruiken wij AI graag om slimmer en sneller te werken, bijvoorbeeld voor content, analyses, onderzoek en automatisering.
Ervaring met AI/GEO is geen must. Nieuwsgierigheid wel!
Wie zoeken wij?
Wij zoeken iemand die:
- Uitstekend de Nederlandse taal beheerst in woord en geschrift
- Aantoonbare ervaring heeft met Google Ads/SEA;
- Sterk is in data-analyse en conversieoptimalisatie;
- Ervaring heeft met SEO en websitebeheer;
- Zelfstandig campagnes en optimalisaties kan uitvoeren;
- Analytisch en resultaatgericht is;
- Niet blijft hangen in plannen maken, maar ziet wat beter kan en het gewoon gaat doen;
- Nieuwsgierig is naar nieuwe marketingmogelijkheden en AI.
SEA, data/conversie en SEO zijn voor deze functie echt een must. Ervaring met Meta Ads en AI/GEO is mooi meegenomen.
Wat bieden wij?
Je komt terecht in een organisatie waar jouw ideeën welkom zijn en waar je echt impact kunt maken. We geven je de ruimte om zelfstandig te werken, jezelf verder te ontwikkelen en mee te bouwen aan onze groei.
- Goed salaris – Je krijgt een goed salaris tussen € 3.000 en € 4.000 op fulltime basis
- Vrijheid om te ondernemen – Je krijgt de ruimte om jouw ideeën uit te voeren en zelf de regie te nemen over je werkzaamheden.
- Creatieve vrijheid – Wij willen geen standaard marketing. Kom met ideeën, probeer dingen uit en durf anders te denken.
- Veel verantwoordelijkheid – Je krijgt projecten die echt van jou zijn. Van idee tot uitvoering en van analyse tot optimalisatie.
- Een team om mee te sparren – Je werkt zelfstandig, maar staat er nooit alleen voor. Je werkt samen met collega’s en kunt ideeën met elkaar delen.
- Ruimte om te groeien – Je krijgt de mogelijkheid om nieuwe dingen te leren, jezelf verder te ontwikkelen en steeds meer verantwoordelijkheid te nemen.
Resultaat zien – Je ziet direct wat jouw werk oplevert. Je bedenkt niet alleen plannen, maar voert ze uit en analyseert het resultaat.
Klaar voor de volgende stap?
Breng je lef, creativiteit, doorzettingsvermogen en analytisch vermogen mee? Dan geven wij jou de ruimte om er écht iets van te maken.? Stuur dan jouw CV en motivatiebrief op om in aanmerking te komen voor de Marketing medewerker functie. Solliciteer direct via deze pagina of stuur een e-mail naar [email protected].
* Deze baan is niet geschikt voor studenten of zzp’ers.
Bij indiensttreding dien je een VOG verklaring te kunnen overhandigen.
* Acquisitie n.a.v. deze HR Recruiter vacature wordt niet op prijs gesteld
